Alfabet Sam

A - Aladdin
 Było to gwiazdkowe przedstawienie, które grano w Windsorze na przełomie 2009/2010. W tej świątecznej pantomimie Sam zagrała tytułową rolę.
 

B – Barstow Emily
Imię i nazwisko postaci w jaką wcieliła się Sam w swoim pierwszym nieśpiewanym filmie „The Christmas Candle”, który do kin wszedł w listopadzie 2013.
 
C – Cabaret 
Musical „Cabaret” był pierwszym w profesjonalnej karierze Samanthy. Zagrała tam rolę Sally Bowles w roku 2008/2009.
  
D – Defying Gravity
Ulubiona piosenka Samanthy, którą zaśpiewała w programie „I’D Do Anything”, gdzie uczyła się jej pod okiem Idiny Menzel. Pochodzi z musicalu „Wicked”.
 
E – Eponine
 Najważniejsza rola w karierze Sam. To nią debiutowała na West Endzie, odtworzyła na 25 rocznicy musicalu „Les Miserables” i debiutowała w filmie o tym samym tytule.
 
F - Friends

Samantha ma wielu znajomych i kliku przyjaciół, którzy są z nią od lat. Większość z nich poznała podczas swojej pracy w teatrze.
 
G – Gloves
Samantha nienawidzi rękawiczek. Jeśli uda się ją w nich zobaczyć to jest to prawdziwe święto :)
 
H – Halloween
Jedno z ulubionych świąt Samanthy, które obchodzi co roku. Jednym z najlepszych przebrań jakie miała była Lara Croft.
 
I – I’D Do Anything
Program z 2008 roku, którego zadaniem było odnaleźć dziewczynę mającą zagrać rolę Nancy w musicalu „Oliver!” na West Endzie. Sam zakwalifikowała się do finału.
 
J –  Jonas Brothers
Samantha poznała braci poprzez rolę  Eponine na West Endzie gdzie występowała u boku Nicka Jonasa (swojego byłego chłopaka). Nadal się przyjaźnią i spotykają. Sam zawsze jest TeamJonas.
 
K – Karaoke
Jedna z ulubionych czynności Sam. Przyjaciele nazywają ją Królową Karaoke. Od dziecka miała maszynę do karaoke, a na planie „TCC” śpiewała bo nie mogła się z tym rozstać.
 
L – Lilly
Lilly to sunia Sam rasy chihuahua. Ma ją od około 2009 roku.
 
M – Meow Meow
Sam rozgrzewa swój głos poprzez miauczenie. Przez aktorów z filmu „Les Miserables” jej rozgrzewa została uznana za najdziwniejszą.
Hugh Jackman 500 *gif success Samantha Barks she Hugh Jackman 500 *gif success Samantha Barks she
N – Nacy
Nancy to wymarzona rola Samanthy o którą starała się w programie „I’D Do Anything” i udało się jej ją zagrać podczas trasy 2011/2013.
 
O – Oscars
Pierwsze rozdanie nagród filmowych Sam zaliczyła w 2013 roku razem z filmem „Les Miserables”. Występowała tam również z obsadą tego filmu.
 
P – Photoshoots
Samantha już jako młoda dziewczyna robiła sobie mnóstwo sesji zdjęciowych. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Jedne sesje są bardziej profesjonalne, a inne bardziej symboliczne.
 
R – Red
Czerwony to ulubiony kolor Samanthy.
 
S – Sprouts
Sprouts czyli małe brukselki to ulubione danie Sam. Mówi, że jedną z rzeczy jakie kocha w świętach Bożego Narodzenia jest to, że bezkarnie może jej jeść cały czas.
  
T – The Little Mermaid
Mała syrenka to ulubiona bajka Samanthy. W ogóle panna Barks jest wielką fanką Disneya i zawsze gdy ma okazję odwiedza Disneyland.
 
U – Ukraina
Ukraina to miejsce gdzie Sam kręciła swój 4 film i pierwszy poza granicami państw posługującymi się językiem angielskim. Film nosi tytuł „The Devil’s Harvest”, a Sam wciela się w postać Natalki.

V – Vita Coco
Ulubiony napój Sam to woda kokosowa. Nigdy się z nią nie rozstaje.
 
W – Wegetarianizm
Sam od dziecka jest wegetarianką, tak jak cała jej rodzina.
 
Z – Zoe
Zoe to postać jaką Sam zagrała w serialu na Disney Channel pt.”Groove High”, który był wyemitowany w 2011 roku.
  

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.