Wsparcie

 
The Forget-Me-Not Project
Akcja ma na celu zwrócić uwagę ludzi na choroby takie jak białaczka i chłoniak i pomóc cierpiącym na nie osobą. Reklamują ja gwiazdy, poprzez robienie sobie zdjęć z kwiatkami związanymi z tą akcją. Bardzo duży udział mają w projekcie aktorzy teatralni.

 
Make A Wish
19 lutego 2013 roku Sam spotkała się za kulisami muscialu Oliver! gdzie wcielała się w główną rolę żeńską z fanką, której marzeniem było spotkać pannę Barks i zobaczyć ją w tej roli. Lindsay spotkała swoją idolkę przed i po przedstawieniu.

 
Signature For Good 2013
23 lutego 2013 Sam pojawiła się na Pre-Oscar party, zorganizowanym przez UNICEF Mont Blanc, gdzie podpisała cegiełkę, która została przekazana na aukcję charytatywną, z której pieniądze wsparły te organizacje.

 
Beat Bullying
Akcja, która ma zwrócić uwagę na nękanie ludzi, którzy są inni i którzy poprzez szykanowanie zatracają własne ja. Dotyczy to zazwyczaj młodych ludzi. Akcja na twitterze istnieje pod hasłem #strongertogether.

 
24 Hour Plays
22 czerwca 2013 Sam wzięła udział w zajęciach teatralnych, w których aktorzy i reżyser mieli tylko 24 godziny, aby napisać i nauczyć się sztuki. Udział w tym przedsięwzięciu wspierał akcję charytatywną pomagająca kształcić się dzieciom za pomocą sztuki.

 
Dunlop Golf Day
29 sierpnia 2013 roku zorganizowano dzień golfowy, aby pomóc zebrać pieniądze na utrzymanie domów Michaela i Williama Dunlopów (mają w posiadaniu brytyjską firmę z oponami), którzy stracili swój majątek gdy ich ojciec został ofiarą oszustów. Grozi im utrata wszystkiego co posiadają jeśli nie spłacą długu.

 
The Sick Children’s Trust
Sam wsparła tą organizację podczas świątecznego koncertu 5 grudnia tego roku w kościele Wszystkich Świętych w Londynie. Oprócz chóru swój występ miało kilka brytyjskich gwiazd, m.in Sam, która przeczytała wiersz Noc Wigilijna. Cała kwota z biletów przeznaczona została na pomoc dzieciom.

 
Make A Wish UK
Fundacja spełnia marzenia młodych ludzi i dzieci, którzy sami nie mogą ich spełnić. Przeszkadzają im w tym często nieuleczalne choroby. Sam przyłączyła się do promowania piosenki chorej na raka dziewczyny. Utwór posłuchacie >TUTAJ<

 
WaterAid UK
3 grudnia 2013 Sam wsparła organizację WaterAid UK, która zajmuje się brakiem czystej wody na świecie. Miało to miejsce dzięki ICAP Charity Day, która wspiera najbiedniejszych.

 
Battersea Dogs & Cats Home
13 lutego 2014 roku Sam odwiedziła londyński ośrodek dla porzuconych, chorych, zagubionych kotów i psów i zrobiła sobie zdjęcie z jednym z podopiecznych, pod hasłem #CatTakeover. Tym samym wsparła tą organizację w walce o dom dla tych zwierzaków.

 
Victim Support Isle of Man
W lutym Sam wsparła Victim Support Isle of Man i wspiera ofiary zbrodni ich rodziny oraz przyjaciół i działa na Wyspie Man. Sam w towarzystwie swojego pieska Lilly namalowała obraz o wymiarach 20cm x 15cm, który otrzymał właśnie tytuł Little Lillyoraz został podpisany przez autorkę. Do obrazu dodano zdjęcia będące dowodami, że to praca Sam. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na tą instytucję.

 
BBC Children in Need
17 marca 2014 miała miejsce premiera piosenki You Fixed My Broken Wings śpiewanej przez Sam. Utwór trafił na płytę kompozytorów Dana i Lury Curtis, a dochód z jej sprzedaży został całkowicie przeznaczony na wsparcie organizacji BBC.

 
WaterAid UK
W połowie 2014 roku Sam pojechała na Madagaskar porozmawiać z dziewczynkami, które musiały porzucić szkołę i dzieciństwo, aby pomóc rodzinom. Codziennie muszą one chodzić do oddalonych o kilka mil zbiorników z wodą, która niezdatna jest do picia.

 
Bake A Wish
Samantha dołączyła do nowej akcji Bake-A-Wish! należącej do fundacji Make-A-Wish która spełnia życzenia dzieci. Panna Barks jako ambasadorka tej akcji zachęca do pieczenia dzieląc się przepisem na swoje ciasto z masła orzechowego. AkcjaBake-A-Wish mówi o pieczeniu i sprzedawaniu swoich wypieków na różnych wydarzeniach, aby pomóc zebrać pieniądze na leczenie bardzo chorych dzieci.

 
PETA
Samantha wsparła PETA – organizacja walcząca o prawa zwierząt. Sam pojawiła się na plakacie mówiącym o tym jakie męczarnie przeżywają ryby gdy wyciągnie się je z wody. Namawia on do zrezygnowania z ich spożywania.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.