Zapytaj

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące Sam lub autorki możesz je zadać tutaj. Spróbuję dać wystarczającą odpowiedź :)

PYTANIE OD Ariana :) NA TEMAT WYGLĄDU BLOGA
Miałam ustawiony normalny widget tylko nie wpisałam nic w tytuł. Napisy zrobiłam w programie graficznym i po prostu wstawiłam nad zdjęcie, a czcionka nazywa się Before The Rain :)

OD TERAZ PYTAJCIE >TUTAJ<

4 Komentarze

  1. Hej. Wiem, że nie tutaj powinnam zadawać takie pytanie, ale nie wiedziałam gdzie. W twoim trzecim wyglądzie bloga, przed tym co masz teraz na pasku bocznym miałaś „zdjęcie tygodnia” i mam pytanie jak zrobiłaś to, że tam nie było tej kropki co jest w np. statystykach, szukaj, archiwum? Jak się nazywa ten widget i wgl jak to zrobiłaś? Jak się nazywa ta czcionka co miałaś wtedy ustawioną, wiesz może? Proszę odpowiedz :)

  2. Hej! :)
    Jestem ogromną fanką Sam od DŁUGIEGO czasu i strasznie się cieszę, że nareszcie powstał profesjonalny polski blog o naszej ukochanej Brukselce ;) Chciałabym się zapytać, czy mogłybyśmy prowadzić tego bloga razem? ;) Wydaje mi się, że byłabym dość przydatna, bo mam dostęp do wielu rzeczy związanych z Sam, o których istnieniu większość Sproutów nie wie (jak na przykład video z Olivera, czy plany Sam na przyszły rok ;D ) jak i również przyczyniłam się do zdobycia plakatu itd. ;) A no i koleguję się ze słynną Katie (passion-rules-me.tumblr) , a jak wiemy ona zdobywa takie informacje, o których nawet nam się nie śni, więc to tez może się na coś przydać :P No i oczywiście spotkałam Sam, więc wie o istnieniu Polskich Sproutów :D Również patrzyłam na (jak na razie) pustą zakładkę „Akcje fanowskie” i chciałam tylko powiedzieć, że my właśnie na Twitterze od jakiś 3 miesięcy pracujemy nad dużym prezentem dla Sam od polskich fanów (jest nas z 10 ;) ). Mam nadzieję, że rozważysz moją prośbę :)
    Pozdrawiam,
    Natasza
    Ps Mój Twitter (@Elphaba_99)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.