Kabaret

Wystawiany: 29 sierpnia 2008 – 11 lipca 2009
Miejsce: Trasa po Wielkiej Brytanii
Gatunek: Musical
Rola Sam: Sally Bowles
Ilość śpiewanych piosenek przez Sam: 6

Musical opowiada o romansie brytyjskiej aktorki kabaretowej Sally Bowles z amerykańskim pisarzem Cliffordem Bradshawem, który rozgrywa się w latach 30 XX wieku w Niemczech. Z jednej strony kwitnie ich miłość, a z drugiej kariera Sally zaczyna nabierać tempa. Musi ona wybierać pomiędzy ukochanym, a pasją swojego życia.

Historia musicalu zaczyna się w 1966 roku, gdy to po raz pierwszy został wystawiony na Broadwayu. Dwa lata później dotarł na londyński West End. W 1972 roku przeniesiono go na ekrany, a w główną rolę wcieliła się Liza Minelli. Film nagrodzono 8 Oscarami, w tym za najlepszą aktorkę pierwszoplanową.

Sally Bowles to 19 letnia Brytyjka, która pracuje w berlińskim klubie Kit Kat Klub, jako jego największa gwiazda. Po związku z właścicielem klubu, zakochuje się w amerykańskim pisarzu. Śpiewa takie piosenki jak: Don’t Tell Mama, Mein Herr, Perfectly Marvelous, Maybe This Time, The Money Song, Cabaret.

Samantha ćwiczyła piosenkę Maybe This Time z samą Lizą Minelli podczas przygotowań do programu I’d Do Anything.
NA SCENIE:
   
   
  
SESJA ZDJĘCIOWA:

           
KULISY:
  
 
 

Mimo iż minęło kilka lat od przedstawienia to nieoficjalne nagrania zostały udostępnione dopiero niedawno, przez osoby, które je znalazły.TUTAJ pod koniec wywiadu zobaczycie końcówkę numeru Don’t Tell Mama
3 piosenki, których nagrań nie ma (całe Don’t Tell Mama, Perfectly Marvelous Maybe This Time) możecie odsłuchać poniżej.pochodzą ze strony samanthabarksmusic.co.vu

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.