Finał

Trzy dziewczyny, które zakwalifikowały się do finału otrzymały sukienki w kolorze sukienki Nacy – czerwone, lecz wykończone kolorami jakie towarzyszyły im przez cały program. Podczas piosenki otwierającej obecne były wszystkie dziewczyny, które zakwalifikowały się do programu oraz chłopcy, którzy starali się o rolę Olivera.

 
Dziewczyny zmieniły swoje sukienki na te, które nosiły już co program i zaśpiewały razem z 3 chłopcami, starającymi się o rolę Olivera duety.
Sam zaśpiewała „Singing In The Rain” z filmu o tym samym tytule

  
Później nadszedł czas na pierwsze solowe występy. Sam zaczyna śpiewać od 2:40, a kończy 4:50 – reszta to komentarz jurorski.
Sam zaśpiewała Dionne Warwick – „Anyone Who Had A Heart”

  
Finalistki tydzień przed ostatnim występem poleciały do Paryża, gdzie pod okiem fenomenalnej Lizy Minnelli, uczyły się piosenki z musicalu „Kabaret”
Jessie, Jodie i Sam „Maybe This Time”

 
Po 3 występach były pierwsze eliminacje. Sam odpadła i zajęła 3 miejsce. Musiała wtedy zaśpiewać piosenkę ” As Long As He Needs Me” z musicalu i oddać naszyjnik.

 
Na koniec przed ogłoszeniem wyniku, która dziewczyna wygrała konkurs, 10 „Nancys” oraz Oliverów zaśpiewało piosenkę „Never Forget”.

  
Program wygrała Jodie (fioletowa), talent-show się skończyło, Sam była trzecia. Jednak została uznana za największą zwyciężczynie. Żadna z dziewczyn nie osiągnęła tak wiele.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.